ul. Nowa 23, 05-500 Stara Iwiczna
+48 22 703 6214
FlowXL® Przepływomierz Krwi

FlowXL to samodzielny przepływomierz z ekranem dotykowym używany podczas operacji z sondami FlowProbe firmy Transonic do pomiaru, wyświetlania i dokumentowania bezwzględnego przepływu objętościowego oraz innych pochodnych parametrów przepływu w naczyniach krwionośnych i przewodach. Teraz jest jeszcze łatwiejszy w użyciu w nowym, wszechstronnym, konfigurowalnym systemie, zaprojektowanym tak, aby spełniał wszystkie potrzeby użytkowników. Opcje QuickFlow lub AdvancedFlow pozwalają użytkownikowi wybrać funkcjonalność oprogramowania, która pasuje do jego przepływu pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany FlowXL, lub potrzebujesz więcej informacji zapraszamy do sekcji kontakt.

Elsa® Ecmo Monitor

Monitor ELSA® zapewnia trzy pomiary w celu zwiększenia pewności podczas monitorowania pozaustrojowych zabiegów resuscytacyjnych. Dzięki pomiarom ELSA umieszczenie cewnika dwuprzewodowego podczas VV ECMO można zoptymalizować za pomocą pomiarów recyrkulacji; można zweryfikować bezpośredni przepływ krwi dostarczanej; a obecność i ilość krzepnięcia oksygenatora można ustalić poprzez pomiary objętości krwi oksygenatora. Wykresy trendów objętości krwi oksygenatora są dostępne bezpośrednio w ELSA w celu łatwego śledzenia zmian objętości wskazujących na tworzenie się skrzepów.

Poniżej znajdziesz wiecej informacji ne temat ELSA®.

FT2800pro

FT2800pro to system podgrzewania do ECLS charakteryzujący się bardzo małymi wymiarami i wagą oraz mechanizmem podgrzewania wykorzystującym dwie jednorazowe rurki, umieszczone wokół zestawu rurek ECLS, które nie wymagają żadnej procedury dezynfekcji. Urządzenie może utrzymywać temperaturę ciała pacjenta od 33° do 41°. FT2800Pro nadaje się również do ogrzewania pacjenta podczas zabiegów MCS bez użycia oksygenatora, takich jak podpórki RV i LV.

Poniżej znajdziesz więcej przydatnych informacji na temat FT2800pro.